GM 2013 Medaljer

Inernerit uani aakkit / Hent resultaterne her -> GM Bordtennis 2013 – inernerit – resultat liste

GM2013

 

 

 

 

 

Meeqqat / Børnecup: (årgang 2000 -> )

 

Meeqqat niviarsiaqqat ataasiakkaarnerni / Pige single:

  1. Nuka Maren Frederiksen – Bat 98 Sisimiut
  2. Erna Berthelsen – Nagtoralik Paamiut
  3. Lana Simonsen Bendtsen – K-1933 Qaqortoq

Meeqqat nukappiaqqat ataasiakkaarnermi / Drenge single:

  1. Nicklas Duus Hansen  – K-1933 Qaqortoq
  2. Marco Kleist  – K-1933 Qaqortoq
  3. Steen Peter Knudsen – Nagtoralik Paamiut

Meeqqat niviarsiaqqat marlukkaarnerat / Pige Double:

  1. Nuka Maren Frederiksen – Bat 98 Sisimiut / Erna Berthelsen – Nagtoralik Paamiut
  2. Lana Simonsen Bendtsen / Hilga Kielsen Olsen  – K-1933 Qaqortoq
  3. Kimmernaq Steenholdt / Jørgine Jerimiassen – NBK-88 Niaqornaarsuk

Meeqqat nukappiaqqat marlukkaarnerat / drenge Double:

  1. Nicklas Duus Hansen  / Marco Kleist  – K-1933 Qaqortoq
  2. Marius Steenholdt / Angunnguaq Wille, NBK-88 Niaqornaarsuk
  3. Mini Siiku Motzfeldt / Alex Tellesen – K-1933 Qaqortoq

Meeqqat  Mixdouble / Børnecup Mixdouble:

  1. Nicklas Duus Hansen / Sara Willumsen  – K-1933 Qaqortoq
  2. Maligiaq Markussen / Nuka Maren Frederiksen – Bat 98 Sisimiut
  3. Mini Siiku Motzfeldt / Erna Berthelsen – K-1933 Qaqortoq

Meeqqat Hold-ikkaarlutik unammineri  / Børnecup Hold

  1. Nagtoralik – Paamiut
  2. K-1933, Hold 2 – Qaqortoq
  3. NBK-86, Hold 1 – Niaqornaarsuk

 

 

 

 

 

GM Bordtennis 2013: Inernerit / Resultater

 

Niviarsiaqqat – Nukappiaqqat / Piger – Drenge: (årgang 1999-1998)

 

Niviarsiaqqat ataasiakkaarnerni / Pige single:

  1. Rosa Marie Petersen – Nagtoralik Paamiut
  2. Evi Nielsen Mathiesen – K-1933 Qaqortoq
  3. Inngili Petersen – NBK-88 Niaqornaarsuk

Nukappiaqqat ataasiakkaarnermi / Drenge single:

  1. Nuka Jeremiassen – Bat 98 Sisimiut
  2. Nuka-Malik Ottosen  – K-1933 Qaqortoq
  3. Erni Tellesen  – K-1933 Qaqortoq

Niviarsiaqqat marlukkaarnerat / Pige Double:

  1. Inngili Petersen Melissa Larsen  – NBK-88 Niaqornaarsuk
  2. Evi Nielsen Mathiesen / Kirsten Petrussen – K-1933 Qaqortoq
  3. Belha Poulsen / Frederikke Poulsen – NAPA 86 Atammik

Nukappiaqqat marlukkaarnerat / drenge Double:

  1. Nuka Jeremiassen / Tittus Jeremiassen – Bat 98 Sisimiut
  2. Jørgen Andersen / Peter J. Kleist  – Bat 98 Sisimiut
  3. Nuka-Malik Ottosen  / Nuka Peter Willumsen – K-1933 Qaqortoq

Niviarsiaqqat Nukappiaqqat Mixdouble / Piger-Drenge Mixdouble:

  1. Nuka Peter Willumsen / Evi Nielsen Mathiesen – K-1933 Qaqortoq
  2. Rene Frederiksen / Rosa Marie Petersen – Nagtoralik Paamiut
  3. Ingvar Gjerulff / Inngili Petersen – NBK-88 Niaqornaarsuk

Niviarsiaqqat Nukappiaqqat Hold-ikkaarlutik unammineri  / Piger-Drenge Hold

  1. K-1933, Hold 2 Qaqortoq
  2. K-1933, Hold 1 – Qaqortoq
  3. Bat 98 Sisimiut

GM Bordtennis 2013: Inernerit / Resultater

 

Inuusuttuaqqat /  Juniorer:

 

Inuusuttuaqqat niviarsissat / Junior dame single:

  1. Nukannguaq Søholm – Bat 98 Sisimiut
  2. Naduk Serubabelsen – NNAP Nuuk
  3. Manumina Poulsen – NAPA 86 Atammik

 

Inuusuttuaqqat Nukappissat ataasiakkaarnermi / Junior herre single:

  1. Ivik Nielsen – Bat 98 Sisimiut
  2. Tittus Jeremiassen – Bat 98 Sisimiut
  3. Nuka Jeremiassen – Bat 98 Sisimiut

Inuusuttuaqqat niviarsissat marlukkaarnermi / Junior dame double:

  1. Nukannguaq Søholm / Maaliaanna Wille – Bat 98 Sisimiut
  2. Kaalat C. Joelsen / Rosa Marie Petersen – Nagtoralik Paamiut
  3. Sofie Sakariassen / Ane Jensen – Bat 98 Sisimiut

 

Inuusuttuaqqat Nukappissat ataasiakkaarnermi / Junior herre double:

  1. Aka Mark Møller  / Marco J. Fisker  – K-1933 Qaqortoq
  2. Aputsiaq Petersen / Poul Jørgen Petersen – NNAP Nuuk
  3. Asiaq Poulsen / Pilutaq Poulsen – NAPA 86 Atammik

 

Inuusuttuaqqat Mixdouble / Junior Mixdouble:

  1. Ivik Nielsen / Nukannguaq Søholm – Bat 98 Sisimiut
  2. Aka Mark Møller  / Maalia Kleist  – K-1933 Qaqortoq
  3. Nuka Jeremiassen / Maaliaanna Wille – Bat 98 Sisimiut

 

Niviarsiaqqat Nukappiaqqat Hold-ikkaarlutik unammineri  / Piger-Drenge Hold

  1. K-1933, Qaqortoq
  2. Bat 98 Hold 1, Sisimiut
  3. NAPA 86, Atammik

 

GM Bordtennis 2013: Inernerit / Resultater

 

Inersimasut / Seniorer:

 

Arnat inersimasut ataasiakkaarnerat / Senior  dame Single:

  1. Arnannguaq Lyberth – Bat 98 Sisimiut
  2. Bodil-Mona Frederiksen – NNAP Nuuk
  3. Nukannguaq Søholm – Bat 98 Sisimiut

Angutit inersimasut ataasiakkaarnerat / Senior herre Single:

  1. Ivik Nielsen – Bat 98 Sisimiut
  2. Aqqalu Nielsen – Bat 98 Sisimiut
  3. Dines Hammeken – Ukaliatsiaq 93 Ittoqqortoormiit

Arnat inersimasut marlukkaarnerat / Senior Dame Double:

  1. Bodil-Mona Frederiksen / Naduk Serubabelsen –  NNAP Nuuk
  2. Maren C. A. Jensen / Rosa L. Lorentzen – TTC 12 Nuuk
  3. Arnannguaq Lyberth / Sikkersoq Gardner – Bat 98 Sisimiut

Angutit inersimasut marlukkaarnerat / Senior Herre Double:

  1. Otto Zeeb – NNAP Nuuk / Petrus Brønlund – Ukaliatsiaq 93 Ittoqqortoormiit
  2. Dines Hammeken / Julius Anike – Ukaliatsiaq 93 Ittoqqortoormiit
  3. Aqqalu Nielsen / Ivik Nielsen – Bat 98 Sisimiut

Inersimasut Mixdouble / Senior Mixdouble:

  1. Aqqalu Nielsen / Arnannguaq Lyberth – Bat 98 Sisimiut
  2. Emil Kreutzmann / Sikkersoq Gardner – Bat 98 Sisimiut
  3. Bodil-Mona Frederiksen NNAP Nuuk / Dines Hammeken – Ukaliatsiaq 93 Ittoqqortoormiit

Inersimasut Hold-ikkaarlutik unammineri (Senior Hold)

  1. Bat 98 – Sisimiut
  2. Ukaliatsiaq 93 – Ittoqqortoormiit
  3. Nagdlunnguaq N-48 – IlulissatGM Bordtennis 2013: Inernerit / Resultater

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GM Bordtennis 2013: Inernerit / Resultater

 

Utoqqasaat / Oldboys & Oldgirls:

 

Arnat utoqqasaat ataasiakkaarnerat / Oldgirls dame Single:

  1. Juliane Abrahamsen – Nagtoralik Paamiut
  2. Albertine Poulsen – NAPA 86 Atammik
  3. Ida Abelsen – Bat 98 Sisimiut

Angutit utoqqasaat ataasiakkaarnerat / Senior herre Single:

  1. Gerhardt Isaksen – K-1933 Qaqortoq
  2. Karl Peter Olsvig – Nagdlunguak N-48
  3. Emil Kreutzmann – Bat 98 Sisimiut

Arnat utoqqasaat marlukkaarnerat / Senior Dame Double:

  1. Juliane Abrahamsen / Ingeborg Mikaelsen – Nagtoralik Paamiut
  2. Albertine Poulsen / Eriinannguaq Poulsen – NAPA 86 Atammik
  3. Malene Willumsen – K-1933 / Esther Frederiksen – NNAP Nuuk

Angutit utoqqasaat marlukkaarnerat / Senior Herre Double:

  1. Gerhardt Isaksen / Bent Jakobsen – K-1933 Qaqortoq
  2. Niels Nielsen / Emil Kreutzmann – Bat 98 Sisimiut
  3. Hans Mikisoq Poulsen / Holger Elias Poulsen – NAPA 86 Atammik

Utoqqasaat Mixdouble / Senior Mixdouble:

  1. Gerhardt Isaksen / Malene Willumsen – K-1933 Qaqortoq
  2. Hugo G. Svensson / Juliane Abrahamsen – Nagtoralik Paamiut
  3. Hans Mikisoq Poulsen / Albertine Poulsen – NAPA 86 Atammik

Utoqqasaat Hold-ikkaarlutik unammineri (Senior Hold)

  1. K-1933 – Qaqortoq
  2. Bat 98 – Sisimiut
  3. NAPA 86 – Atammik

 

 

 

 

 

 

GM Bordtennis 2013: Inernerit / Resultater

 

 

1: Bat 98, Sisimiut, 71 point

 

2: K-1933, Qaqortoq, 64,5 point

 

3: Nagtoralik, Paamiut, 28 point

 

4: NNAP, Nuuk, 13 point

 

5: NAPA 86, Atammik, 11 point

 

6: NBK-86, Niaqornaarsuk, 10 point

 

7: Ukaliatsiaq 93, Ittoqqortoormiit, 9,5 point

 

8: Nagdlunguak N-48, Ilulissat, 3 point

 

9: TTC 12, Nuuk, 2 point